kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe to niezwykle praktyczne osłonyprzeciwsłoneczne, które skutecznie chronią wnętrza przed nadmiernym nagrzaniem przy równoczesnym zapewnieniu odpowiedniego komfortu optycznego.

Cechą charakterystyczną tego typu produktów jest swoboda regulacji kąta nachylenia lameli, co pozwala na wybór właściwego stopnia zaciemnienia, a tym samym na indywidualne zarządzanie przez użytkownika. Dodatkowo, estetycznie wyprofilowane lamele w połączeniu z aluminiowymi elementami konstrukcyjnymi (kasety i prowadnice) nadają fasadzie nowoczesnego, a zarazem oryginalnego wyglądu.

Przemyślana konstrukcja tego typu rozwiązań, pozwala także na tworzenie większych gabarytów konstrukcji, co sprawia, że są one często stosowane w przypadku dużych przeszkleń. Dzięki temu żaluzje doskonale sprawdzają się w zarówno w budynkach użyteczności publicznej oraz inwestycjach mieszkaniowych. W ofercie firmy Aluprof dostępne są cztery warianty żaluzji fasadowej: adaptacyjny (SZF/A), samonośny (SZF/S) i dwa podtynkowe (SZF/P i SZF/BX).

zaluzje-zewnetrzne_1024