kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

SkyFlow SZF/S - żaluzja fasadowa w wersji samonośnej

Żaluzja w wersji samonośnej została zaprojektowana głównie z myślą  o montażu fasadowym  w obiektach cechujących się dużymi przeszkleniami. Dzięki przemyślanej konstrukcji, elementem nośnym systemu są prowadnice, przenoszące cały ciężar na słupy fasady. Tym samym nie ma konieczności dodatkowego mocowania kasety osłonowej, która dzięki estetycznemu wykończeniu stanowi element dekoracyjny. Jest ona wykonana z ekstrudowanego aluminium i dostępna w dwóch kształtach: owalnym i kwadratowym, do których dopasowano odpowiednio prowadnice.

Produkt przewiduje możliwość montażu modułowego w jednej kasecie nawet do 6000mm. Lamele żaluzji wykonane są z profilowanego aluminium i dostępne w dwóch kształtach:  C i Z. Te pierwsze zostały obustronnie wywinięte do wewnątrz, co gwarantuje sztywność i odporność na oddziaływanie wiatru. Ponadto mają one możliwość obrotu w zakresie 0 do 180st. Z kolei lamele w kształcie litery  Z, dzięki swojej budowie zapewniają pełniejsze zaciemnienie i dodatkowo zostały wyposażone w specjalną uszczelkę wygłuszającą. Ich zakres obrotu może się odbywać w przedziale 0-90st.

W ofercie dostępne są dwa rodzaje pinów (sworzni): stalowy (trwały  i wytrzymały) oraz PVC (minimalizuje hałas mogący powstać podczas wiatru). Max. wymiary to: 4500 x 4000 mm (max. pow. 18 m²).