kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

O firmie

grupakety_m

Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Firma posiada przedstawicielstwa i centra dystrybucyjne na terenie całej Europy:  w Niemczech, w Wielkiej Brytanii, w Belgii, Holandii, na Ukrainie, w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii, a także w USA. 

Dzięki prawie 70 letniemu doświadczeniu firma Aluprof SA posiada ponad 1400 stałych klientów. Roczne przychody ze sprzedaży Aluprof SA wynoszą ponad 2 mld PLN. Eksport stanowi około 40% ogólnej sprzedaży. Firma zatrudnia ponad 2300 pracowników. Zlokalizowane w Bielsku-Białej, Opolu, Goleszowie i Złotowie zakłady Aluprof SA dysponują ponad 220 tys. m² powierzchni i nowoczesnym wyposażeniem.

Jakość produktów jest dla Aluprof wartością nadrzędną, dlatego inżynierowie Aluprof nieustannie opracowują zaawansowane technologicznie rozwiązania, odpowiadające na potrzeby nowoczesnego budownictwa w zakresie energooszczędności i swobody projektowania.

W firmie wdrożony został system zarządzania jakością ISO 9001-2001, który zapewnia zgodność oferowanych produktów z normami europejskimi.

 

Zobacz firmę Aluprof od środka!

Aluprof international

Aluprof international