kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

Napędy

RYS2 

Oferta Aluprof SA obejmuje pełną gamę akcesoriów, które są niezbędne do produkcji krat. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam na wypracowanie dobrych relacji z największymi dostawcami dzięki czemu posiadamy tak bogatą ofertę. Jednym z czołowych dostawców naszych akcesoriów jest firma Somfy

Elastyczność rozwiązań i bezpieczeństwo to hasła przewodnie, które stały się mottem przy opracowywaniu oferty napędów do bram i krat. Napędy będące w ofercie Aluprof do krat są mocne, sprawdzone i wytrzymałe. Wbudowany mechanizm ANR (Awaryjny Napęd Ręczny) pozwala na podniesienie lub opuszczenie kraty w przypadku zaniku zasilania. Prosta i sprawdzona budowa zapewni wytrzymałość oraz cichą pracę. 

Najważniejsze zalety tego rodzaju napędów to możliwość sterowania za pomocą przełączników klawiszowych lub sterowania radiowego oraz przy zastosowaniu centralek sterujących możliwość podłączenia szeregu zabezpieczeń tj. optyczne zabezpieczenie krawędzi zamykającej, fotokomórki lub zabezpieczenie przed wciągnięciem.